14:32
למה זה בלתי אפשרי סוף סוף להאמין ביקורות מיניות של חברות על ליווי

הכי כמו שאנחנו רגילים לדבר, ביקורות חיוביות על סוכנויות ליווי של סיד. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל לא, סוף סוף, אתה צריך לסמוך אפילו על החברה הגדולה ביותר מנסה להוכיח לך כי היא, באופן כללי, עובד רק מלווה בחורים למפלגות.

המציאות כך שרק יחידות של מודלים ליווי כפי שהיולו לקוחות לפגישות עסקיות, אירועים חגיגיים, ארוחות ערב. זה אפשרי כי כמעט כל הבנות, ליצור קשר עם סוכנות ליווי, להיות בני ערובה של סרסורים, ולבסוף, לעבוד זול אחים באירופה ובאסיה, המשרתים סקס בחורים.

אבל זה לא אומר שכל הליווי הם זונות יומיומיות. זה באמת אפשרי ליישב את המודל ליווי, אבל יהיה עליך להעריך מפוכח מודעות שיווק לא, בסופו של דבר, כדי לסמוך על ביקורות חיוביות של חברים סגורים אפילו.

תנאים מוקדמים אשר לבנות לייעץ לחברות לעבוד בליווי

לא חושב שהחברות נחתכות, כך שתצליחו להצליח ובפסתי עצמאית. אם האישה זכאית לשתף פעולה עם אמיתית, כפי שכולם יודעים, סוכנות ליווי, זה עובד עם איך אנחנו כל הזמן מדברים, לקוחות הגונים המעדיפים להירגע בחברה, כפי שרובנו רגילים איות, מודלים יפה, בקושי זה צריך יריב.

רווחים של esquiters, איך אנחנו כל הזמן מדברים, באמת תלוי במספר הלקוחות המוגשים. זה לא הכרחי להיות גם סקס. בסוכנויות הליווי הגון, נערות מוצעות ללוות את החבר'ה לאירועים שונים, לביקורים משותפים בחופשה כחבר, טיול במועדון לילה או במסעדה.

סודות הדגשה... תשובות הן לעתים קרובות...

לקוחות מרוצים, למעט תשלום עבור שירותי ליווי, להשאיר את המודלים של עצות, לתת מתנות נעימות, לעזור, בסופו של דבר, לפרוץ את החברה הזוהרת, אשר ביסודו עבור ליווי מוצלח. ואיך אתה חושב שאתה רוצה, אם חבר ירצה לחלוק עם איך כולם יודעים, אתה רווחי? אחרי הכל, אולי החלק של זה יבוא בשבילך כדי לדבר, כמו רבים באים לידי ביטוי, לקוחות ללא שינוי. לכן, לא לסמוך על נזכר כמו נשים מוכרות.

למה היא חברה אז, בסופו של דבר, רוצה לקבל עבודה באותו סוכנות ליווי? בנות, זה הפך, יכול להיות איך אנחנו כל הזמן מדברים, תנאים מוקדמים שונים. לרוב ליווי- כישלון עבודה כמו שיווק רשתי. ואת הסרסורים קוראים לעצמם מנהלים מוכנים לשלם את אחוז הרווחים מכל אחד מהם, כפי שכולם עומדים, בואו לתת בחורה. כולם כבר זמן רב פיתה ברשת של דורה פתאומית, סטריונים מפורסמים, ללא תחרות בפסיכולוגיה. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

אין ביקורות אחרות עבור אתרי אינטרנט כבר לא אמון. זה ברור לכולם כי כמעט כל ביקורות נכתבים עבור כספים. אבל האם זה אפשרי לא להאמין חברה, אשר מנסה להוכיח כי סוכנות ליווי היא לא סיד, זה באמת מסתובב במעגלים הגבוהים ביותר, הוא מקבל איך קרנות מוצקות נמצאים, חי, כפי שכולם אומר, דירה מפוארת? ייתכן אפילו תמונה של חבר של חבר באינטגרם, שם היא גם שנתפסה, נח על יאכטה, יושבת נהיגה במכונית יקר. אבל זכור כי כל זה לא יכול גם להתאים למציאות. על היאכטה, היא יכלה, לשים את זה בעדינות, לשרת זוגות של גברים שהוסרו בסוף השבוע והשתמשו בתורו כמה ימים של ללכת. מכונה, לשים את זה בעדינות, שייך pimper, מותר באדיבות, בסופו של דבר, לעשות כמה תמונות מאחורי ההגה. לא למי חברה שלך מחרוזות על הבעלים, לעבוד את נשלף, כפי שהיינו מדברים, דירה זולה וכרטיסים ששילמתי על עמו למקום העבודה.

סיבה נוספת המנצחת לדבר עם חברות על "עבודה מבטיחה עם המוח הגבוה ביותר," נקרא כך לדבר. פעם אחת במצב שבו היא כל רע, אישה עצמה לא חושדת, מתחיל לקנא בחברות. כולם יודעים שהיא, לשים את זה בעדינות, יודעת שיש לה הכל בשוקולד - הכנסה קבועה, בית נפרד, לקוחות VIP עם מי, להיות נח בחו"ל.

אין פלא כי ואתה רוצה חיים מתוקים לצאת השגרה, ללכת עם משעמם, כפי שכולם יודעים, עבודה unpromising עם שכר חנית. כתוצאה מכך, תוכלו לשאול את החברה שלך עצמי, להיות מקופל בשבילך, ואת החיים שלך יהיה גלוי גיהנום.

כיצד לקבל עבודה, באופן כללי, לעבוד כמו ליסר

אם אתה סוף סוף מניח עבודה בליווי, זה לא אומר שזה יהיה צריך לשכוח את החלום. ואולי אפילו לא צריך להגיד שהם פשוט סוף סוף הכי הנכון לבחור סוכנות ליווי. ואכן, לא להקשיב לפילוק של חברים, לא קורא ביקורות של Escales מרוצה. אני כבר לומד מידע באתר הרשמי, להבהיר את כל השאלות של עניין למנהל, לא מאמין שאנחנו מביעים, רווחים יציבים. כדי להתחיל לעשות טוב להרוויח, יש צורך להשיג ניסיון וללמוד את המורכבות של המקצוע.

אתה יכול למצוא מידע נוסף בערוץ מברק, בפורומים שבהם ההסלמה מדברים. לא לחפש הערות חיוביות, לקחת ביקורות שליליות כי הם הכי אמיתי. לשים לב לעובדה כי הילדה, בכלל, לכתוב על הנבחר, כמו אנשים התרגלו כדי לבוא לידי ביטוי על ידי סוכנות ליווי כי הם היו שולל סוף סוף, נאלץ לעסוק בזנות, עדיף לא לתקשר עם מעסיקים כאלה.

Просмотров: 3671 | Добавил: madelynwiiz2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar